Rapsodi Evleri- ​2. El Yetkili Satış Ofisi

​İstanbul’un en güzel ve değerli Konut Projelerinden biri olan Aktürk Rapsodi Evleri’nde 7. yılda uzmanlık çalışması ile, 2. El Yetkili Satış Ofisi olarak hizmet vermekteyiz. Rapsodi Evleri 96 dönüm yeşillikler içerisinde, çevresi ormanlarla çevrili olan, muhteşem mimari ve peyzaja sahip, prestijli ve butik projedir. Full Aktiviteli. 3 Açık Havuz, 1 Kapalı Havuz, Fitness, Cafe, Market. Göletler ve parklar ile hizmetinizde. 1. ve 2. köprü bağlantılarına 1,5km mesafe. Buyaka Meydan ve Metrogarden AVM lerine, İKEA Ümraniye’ye 2km mesafe. Çocukların arkadaşça beraber büyüdüğü, güzel komşuluk ilişkilerinin yaratıldığı, 550 konut ile büyük bir aile. Siteyle ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

Takip edilen ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.


Rapsodi Evleri (Çekmeköy) Satılık - Kiralık. PUBLIC Gayrimenkul - Serpil Çınal